Sepia Yapım | Bilinmesi Gerekenler
cast ajans, istanbul cast ajans, oyuncu ajansı, sepia yapım, dizi oyunculuğu, oyuncu başvuru, sinema oyunculuğu
492
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-492,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Bilinmesi Gerekenler

Tecrübeli Profesyonel Oyuncu

Sepia Yapım,  Tiyatro oyuncuları ve profesyonel isimlerle yanı sıra çekirdekten yetişme profesyonel oyuncuları ile TV dizisi reklam ve sinema filmlerine sadece ana cast oyuncu, bölüm oyunculuğu hizmetleri vermektedir.

İnternetten Yollanan Fotoğraflar Hakkında

Resim, vesikalık veya boy resmi olabilir; yalnız uzaktan çekilmiş olmamasına, gözlük veya şapka gibi aksesuarların kullanılmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca resim internette kullanılan .jpg veya .png uzantılı ve en fazla 2 MB boyutlarında olmalıdır.

Yeni Yüzler

Günümüzde en fazla talep; yeni yüzler, kendine güvenen kişilerdir.  Çocuk, yaşlı, öğrenci, emekli, ev hanımı, meslek sahibi veya çalışmayan herkese şans verdiğimiz bir platformda, güvenle, profesyonel çalışma ilkelerimizle, tüm kayıtlı üyelerimizi hayallerine kavuşturuyoruz.

Online Başvuru

Son halinizi gösteren herhangi bir fotoğrafınızla birlikte Online Başvuru bölümüne girerek formu doldurup bize yollayınız. Başvurular menajerlerimiz tarafından değerlendirilecektir.

Kadromuza Dahil Edilenler, Yardımcı Oyuncular

Kadromuza kabul edilenler önceden kendilerine haber verilerek dizilerimize, sinema, reklam, klip vb… çekimlerimize katılmak için ajansımıza davet edilir ve profesyonel stüdyomuzda fotoğraf (katalog) çekimleri yapılır. Bu çekimler sonrasında resimli castlarınız profesyonel müşterilerimize ‘Film yapım şirketleri, Reklam Ajansları, Yönetmenler, Tekstil firmaları, Fuar organizatörleri vb. kuruluşlara iletilir ve uygun görülen cast çalışmalarında sizinle irtibata geçilir.

İnternetten Online Kayıt Yaptıran Üyelerimiz

Başvurunuzu yolladıktan sonra ajansımız tarafından alınan kaydınız menajerlerimiz tarafından değerlendirilir. Değerlendirme sonrasında menajer asistanları sizinle irtibata geçilir. İlgili cast sorumlularımız ve cast direktörlerimiz sizi uygun olan projelere yönlendirirler. Sizlere tecrübe kazandıracak projelere yönlendiriyoruz. Bu sayede hem ajansınızın yaptığı işleri görme şansını, set ortamında görme ve o setin bir parçası olarak rol alma imkanı buluyorsunuz. Süreç içerisinde edinmiş olduğunuz kazanımlarla, yardımcı oyunculuk sonrası, oyuncu kadromuza dahil ediliyorsunuz.

Sepia Yapım Bildiri Tablosu

  • Ajansımıza kayıt yaptıran üyelerimiz Sepia Yapım menajer onayından geçtikten sonra tarafınıza ajansa kabul olduğunuzu belirten onay mesajı gelecektir. Sonrasında menajer asistanları tarafından aranıp randevu vereceklerdir. (Lütfen verdiğiniz randevu gün ve saatine mutlaka uyunuz.) Menajer randevu zamanı sizinle kayıt işlemleriniz mülakat ve detaylı bilgilendirme için randevu saatinde hazır bulunacaktır.
  • Dizi, Reklam, Sinema, Klip, Katalog, Mankenlik, Fotomodellik çekimlerimize katılan oyuncu yardımcı oyuncu yeni yüzler ve manken modeller profesyonel süpervizörlerimizin talimatlarıyla hareket etmelidir. Böylece daha profesyonel bir çalışma gerçekleşecektir.
  • Ajansımızın prensipleri dışında hareket eden arkadaşlarımızın ajansla olan ilişkisi kesilecektir.
  • Ajansımızın ödemeleri sete katıldığınız günü takiben maksimum 2 ay içerisinde banka iban numaranıza SSK yapılmış kişinin isim soy ismine açılmış hesaba yatırılmaktadır.
  • Oyuncularımızın alacağı ücretler proje bazlı belirlenmektedir..
  • Dizi, Reklam, Sinema, Klip, Fuar çalışmalarımızda SSK uygulanmaktadır.
  • Sepia Yapım ailesi olarak çalışan üyelerimizin Sosyal Güvenlik Hakkını korumak ve daha güvenli bir çalışma ortamı sağlamaktayız.
  • Ajansımız SGK, İş Güvenligi ve Sağlığı yapılmayan hiçbir projeye katılmamaktadır.
  • Ajansımıza kayıt işlemi için asistanlarımız tarafından randevu verilip randevu gününüzde gelirken bir (1) adet vesikalık resim ve kimlik fotokopisi getirmeniz gerekmektedir.
  • Dizi, Reklam, Sinema, Klip, Fuar onay görüşmelerinde herhangi bir ücret verilmemektedir.