Sepia Yapım | Dizi Ajansları
cast ajans, istanbul cast ajans, oyuncu ajansı, sepia yapım, dizi oyunculuğu, oyuncu başvuru, sinema oyunculuğu
519
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-519,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Dizi Ajansları

Dizi Ajansları

Dizi ajans firmaları, dizilerdeki oyuncu ihtiyacını karşılamak için yapım şirketlerine oyuncular sunmaktadır. Yapım şirketlerin ihtiyacını karşılayacak derecede oyuncu sunan dizi ajansları yapım şirketlerin yükünü hafifletir. Yapım şirketlerine sunacağımız oyuncu sayısı ne kadar artarsa sunum yapacağı kişi kapasitesi doğru orantıda artış gösterir. Dizi ajansları filmlere birçok yeni yüz kazandırır. Dizilerde oyuncu ihtiyacını karşılayabilmek için yapım şirketleri cast ajanslarına ihtiyaç duymaktadır.

Dizi oyuncusu olmak isteyen hedefini sadece bu doğrultuda görmemeli, oyunculuğu bir bütün olarak algılamalıdır. Yeteneklerini keşfederek bir dizi ajansının yönlendirmesi ile çalışmalıdır.

Dizi ajansları oyuncuları seçerken, yapım şirketinin belirlediği tipteki kişiler doğrultusunda seçilir. Başrol oyuncular genellikle kendini ispatlamış, gündemde olan kişilerden seçilir. Yardımcı oyuncuları seçerken iş dizi ajanslarına düşmektedir. Dizi ajansları gelen başvurulardan seçilmiş olan kişileri yapım şirketlerin hizmetine sunar. Yapım şirketinden gelen talep doğrultusunda da oyuncularımızla anlaşılır.

Dizi ajansına başvurulurken; Belirlenmiş bir özellik olmadan seçilir. Ama oyunculuk hakkında biraz tecrübesi olması kişiyi bir adım öne taşıyacaktır. Başvuran kişilerin mimiklerini ve el kol hareketlerini uygun derece kullanabilmesi gerekir. Dizi oyunculuk kadromuza yeni yüzler eklenmektedir.

Ajans oyuncuları dizilere yönlendirmeden önce işin uzmanından eğitim alırlar, sonrasında dizilere yönlendirilirler. Kişi ne kadar yetenekli olursa olsun ilk önce bu işin eğitimini alarak sektöre atılmalıdır.

Dizi oyuncusu olmak isteyen hedefini sadece bu doğrultuda görmemeli, oyunculuğu bir bütün olarak algılamalıdır. Yeteneklerini keşfederek bir dizi ajansının yönlendirmesi ile çalışmalıdır.

Dizi ajansları oyuncuları seçerken, yapım şirketinin belirlediği tipteki kişiler doğrultusunda seçilir. Başrol oyuncular genellikle kendini ispatlamış, gündemde olan kişilerden seçilir. Yardımcı oyuncuları seçerken iş dizi ajanslarına düşmektedir. Dizi ajansları gelen başvurulardan seçilmiş olan kişileri yapım şirketlerin görüşlerine sunar. Yapım şirketinden gelen talep doğrultusunda oyuncularımızla anlaşma yapılır.

Dizi ajansına başvurulurken; Belirlenmiş bir özellik olmadan seçilir. Ama oyunculuk hakkında biraz bilgisi olması kişiyi bir adım öne taşıyacaktır. Başvuran kişilerin beden dilini uygun derece kullanabilmesi gerekir. Dizi oyunculuk kadromuza daima yeni yüzler eklenmektedir.

Ajansımız gelen oyuncu başvurularını dizi ve reklamlara göre değerlendirip bu alanda gerçekleştirdiği çalışmalarda güvenli hizmet sağlamaktadır.

Manken, modellik için başvuranları reklam filmi, dergi çekimleri gibi projeler doğrultusunda değerlendirmeden geçilmektedir.

Oyunculuk için başvuran adayların profesyonel çekilmiş fotoğrafları bulunmalıdır. Bu fotoğrafları web sitemizde yayınlayarak oyuncularımız seçme olanağı sağlamaktayız. Dizi ajansına başvuran oyuncu adaylarıyla irtibata geçip randevu verilir.

Başvuran oyuncuları profesyonel takım arkadaşlarımızla özenle değerlendirilerek reklam, film, sinema gibi projelere yönlendirmekteyiz.

Her yaş ve özellikteki kişilerin başvurabileceği güvenilir bir dizi ajansı olan firmamız her isteğe uygun hizmet verebilmektedir.