Sepia Yapım | Hakkımızda
cast ajans, istanbul cast ajans, oyuncu ajansı, sepia yapım, dizi oyunculuğu, oyuncu başvuru, sinema oyunculuğu
121
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-121,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Hakkımızda

Biz Kimiz? Neden Biz?

BİZ KİMİZ?

2015 yıllında faaliyete geçen Yapım şirketimiz, profesyonel ve dinamik ekibi ile birlikte kaliteyi ilke edinerek başarılı projelere imza atmaktadır. Bünyemizde birçok oyuncu yetiştirerek başarılarıyla kendilerinden söz ettirmeye çaba gösterdik. Kurulduğumuz günden itibaren sürekli büyümeyi ve kendimizi geliştirmeyi hedefleyerek güvenilir bir yapıya sahip olabilmenin temellerini attık. Gelişen teknolojiden yararlanarak Türkiye’nin her şehrinden oyuncu adaylarına online başvuru ile kapılarımızı açtık. Her yaştan oyuncu olmak isteyen adaylarımıza fırsat tanıyarak cast kadromuzda yer almalarını sağladık. Ekibimizin koordineli çalışmaları ile bir çok projeye oyuncu temin ederek tercih edilen öncü yapımlar arasında olmayı başardık. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı bizi fark yaratan firmalar arasına taşıdı. Sinema ve televizyon sektörüne özgü olan yeteneklerinizi değerlendirebilmeniz için kariyer yolunuza ortak oluyoruz. Atacağınız adımları ve eğitimlerinizi destekleyerek geleceğin başarılı oyuncuları arasında olmanız için ekibimiz yoğun bir çalışma içerisine giriyor. Merkezi İstanbul’da bulunan yapım şirketimiz farklı illerde anlaşmalı kurumlarıyla yeni yüzlere fırsat tanıyarak geniş bir cast kadrosu oluşturmuştur. Yapımımızın rehberliği eşliğinde oyunculuk mesleğine ilk adımı atabilirsiniz. Yapım şirketimiz sadece dizi ve film projeleri ile sınırlı kalmayarak reklam çekimleri, modellik ve mankenlik alanlarında da faaliyet göstermeye devam ediyor. Aynı zamanda prodüksiyon hizmetleri de sunarak ailemizi genişletiyoruz.

Özel Çözümler0%

Profesyonel Ekip0%

Şeffaf Hizmet Anlayışı0%

Yenilikçi Yaklaşım0%

Neden Biz?

Başarıya giden yolun hedef belirlemeden geçtiği düşüncesine inanarak, hizmetlerimizin geniş kitlelere ulaşmasını hedefledik. Kuruluşunun ilk yıllarında küçük bir ekip ile yola çıkarak şimdilerde büyük bir aile olmayı başarmış durumdayız. Oyunculuk alanında yetenekleriniz ajansımız için her zaman çok önemli olmuştur. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile ajansımızın rehberliğinde kariyer planınızı oluşturabilirsiniz. Uzman kadromuzun deneyimlerinden faydalanarak ilerleyeceğiniz yolun yönünü birlikte belirliyoruz. Fuarlar, katalog çekimleri, tanıtımlar ve daha bir çok alanda profesyonel çalışmalarımız ile başarılı sonuçlar alıyoruz. Hedefimiz daha da büyüyerek oyunculuk hayali olan adaylarımızın hayallerine ortak olmaktan geçiyor.