Sepia Yapım | Prodüksiyon
667
page-template-default,page,page-id-667,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Prodüksiyon

Merhaba!
Sepia Yapım küçük , orta ve büyük ölçekli şirketlerin işleyişleri ve işlerini müşterilerine daha iyi anlatmaları, yurtiçi/dışı fuarlarda daha etkili sunabilmeniz için tanıtım filmi prodüksiyon hizmeti sunmaktayız.
İşleyişin yanı sıra, dron çekimleri, reklam metinlerinin yazılması, içeriğine göre tarafımızca kurgulanıp hedeflediğiniz kitleye iletilmesini sağlıyoruz. Sosyal platformlar ve kendi sitenizde daha etkili ve hızlı sonuç almanızı sağlıyoruz.
Yapılan video ve tanıtımlar için şirketin sosyal medya youtube -instagram vs platformlarda takipçi, yüksek izlenme oranı, beğeni hizmetleri de vermekteyiz, hazırladığımız tanıtım videolarınızı geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.
BİLGİ: Şirketlerin ihracat amaçlı yabancı dillerde hazırlanan tanıtım filmi prodüksiyon ve yayınlanma masrafları yayınlanacağı ülkelere göre %60-%70 oranında Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenmektedir. Böylelikle şirketimize ödediğiniz hizmet ücretini de minimalize etmiş olursunuz.