Sepia Yapım | Sinema Ajansları
cast ajans, istanbul cast ajans, oyuncu ajansı, sepia yapım, dizi oyunculuğu, oyuncu başvuru, sinema oyunculuğu
583
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-583,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Sinema Ajansları

Sinema Ajansları

Sinema ajansları, sinema sektörüne yönetmenin ve yapım şirketinin kafasında şekillendirdiği oyuncu profilindeki kişileri yapım şirketine sunmaktadır. Sinema ajansları kadrosundaki oyuncuları sinema filmi alanında doğru adreslerle çalışmalarına öncülük eder ve kariyerleri süresince gerek hukuki gerekse yatırım alanında yönlendirir, bilgilendirir ve bilgili ekibiyle takipte kalmasına ön ayak olur.
Sinema ajansları internet sayfaları üzerinden gelen başvuruları ekibiyle karara bağlayarak kabul eder. Seçilen adayların fotoğrafları çekilerek, ajansın oyuncu kadrosuna dâhil edilir.

Sinema oyuncuları ile kendini her yıl yenileyen sözleşmeler yapılır. Oyuncuların fotoğrafları sinema ajansının web sitesinde yayınlanmaya başlar.
Sinema filmleri için göz atılan fotoğraflarda beğenilenler sinema ajansıyla oyuncu adayları yönlendirir. Anlaşmalar yapılarak oyuncuların ücretleri sinema ajansı takdim edilip oyuncuları yüzde 20 payı sinema ajansına verir.
Sinema ajansı oyuncu, dublaj oyuncu, aile , çocuk ve hayvan gibi kategorilerde geniş hizmetler sunmaktadır.